Çiçek Sepeti Kargo Takip Gönderi Sorgulama

Çiçek Sepeti Kargo Takip işlemi Çiçek Sepeti sipariş sayfası üzerinden anlık olarak yapılabilmektedir. Sipariş numarası ve e-posta adresleri sisteme girildiği takdirde, sipariş takipleri yapılır. Bu sistem sayesinde siparişlerin hazırlık aşamasından teslimat aşamasına kadar bütün süreçleri takip edilebilir. 

Kullanıcı adı ve şifre ile Çiçek Sepeti hesabına giriş yapıldığı takdirde, Hesabım sayfasından da kargo takipleri yapılabilir. 

çiçek sepeti kargo takip
Çiçek Sepeti Kargo Takip

Çiçek Sepeti Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti üzerinden sipariş numarası ve e-mail adresleri ile kargo takiplerinin yapılması mümkündür. Bu bilgiler ile sadece kargo takibi değil, siparişle ilgili bütün adımların takibi yapılabilir.

Aynı zamanda kullanıcı adı ve şifre ile Çiçek Sepeti hesabına giriş yapılarak da kargo takibi yapılabilir. Bunun için, hesaba giriş yapıldıktan sonra Hesabım sayfasına gidilmesi gerekmektedir. Burada yer alan aktif siparişlerden, siparişin nerede olduğu ve ne zaman teslim edileceği öğrenilebilir. 

Telefondan Çiçek Sepeti Kargo Takibi Yapılır mı?

Telefon üzerinden Çiçek Sepeti kargo takibi yapılması mümkündür. Bunun için 0850 222 00 79 numarasının aranması gerekmektedir. Müşteri temsilcisine sipariş numarası ve kimlik bilgileri verildiği takdirde, kargonun takibi ile ilgili bilgiler müşteri temsilcisi tarafından aktarılacaktır. 

Çiçek Sepeti Kargo takip numarası nereden bulunur?

Çiçek Sepeti kargo takip numaraları, sipariş oluşturulduktan sonra SMS ya da e-posta ile müşterilere gönderilir. Tarafına kargo takip numarası iletilmeyen insanlar ise, müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirler. Aynı zamanda Hesabım bölümünde yer alan siparişlerden de kargo takibinin yapılması mümkündür. 

Çiçek Sepeti Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır?

Kargo takibinin yapılabilmesi için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Kargo Takip bölümüne gidildikten sonra kargo takip numarası ile yukarıdaki kutucuk doldurulmalıdır.
  • Kutucuğun altında yer alan Sorgula butonuna basılarak kargo takip sorgulaması başlatılır.

Bu adımlar izlendikten sonra açılan ekranda kargoların nerede olduğuna ve ne zaman teslim edileceklerine dair bilgiler yer alacaktır. 

Çiçek Sepeti kargo takipleri, sipariş numarası ve e-posta adresleri ile yapılabilir. Kargo takip sistemine sipariş numarası ve e-posta adresi girildiği takdirde, kargoların durumlarına dair bilgi sahibi olunabilir. 

Ayrıca kullanıcı adı ve şifre ile Çiçek Sepeti’ne giriş yapıldığı takdirde, Hesabım kısmından da kargo takiplerinin yapılması mümkündür. 0850 222 00 79 numarasından müşteri hizmetleri aranarak da kargo takibi yapılır. 

Çiçek Sepeti kargo takip numarası nerede yazar?

Çiçek Sepeti kargo takip numaraları, siparişler oluşturulduktan sonra SMS ya da e-posta ile müşterilere iletilir. Kargo takip numarası olmadan da, Hesabım kısmından kargo takibi yapılabilmektedir.

Tarafına kargo takip numarası iletilmeyen müşteriler ise, müşteri hizmetlerini arayarak numaralarını öğrenebilirler. 

Çiçek Sepeti Kargo ne zaman ulaşır?

Çiçek Sepeti kargo teslimatları genel olarak 1 ila 2 iş günü arasında teslim edilmektedir. Olağanüstü durumlarda bu sürelerin uzaması mümkündür. Çiçek siparişlerinde ise 90 dakikaya kadar teslimat süreleri düşebilmektedir. Acele teslim edilmesi gereken siparişler, sipariş oluşturulurken bildirilebilir. 

Çiçek Sepeti Kargo Ücreti Ne Kadar?

Çiçek Sepeti kargo ücretleri, ürünlere ve satıcılara göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz kargo seçeneğine sahip olan ürünler de, farklı mağazalarda bulunmaktadır. Kargonun ücretsiz olup olmadığı ya da kargo ücretlerinin ne kadar olacağı sipariş aşamasında görünmektedir. 

Çiçek Sepeti Hakkında

Çiçek Sepeti, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan bir e-ticaret platformudur. 2006 senesinde kurulan Çiçek Sepeti, onlarca kategoride müşterilerine hizmet etmektedir. Bir teknoloji şirketi olarak sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Çiçek Sepeti Genel Merkez İletişim

Çiçek Sepeti Kargo Genel Merkez, İstanbul Zincirlikuyu’da yer almaktadır. Çiçek Sepeti Kargo genel merkez açık adres, telefon ve mail adresi bilgileri aşağıda yer almaktadır:

  • Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul
  • Telefon: 0850 222 00 79
  • Mail adresi: cicekbilgi@Çiçek Sepeti.com 

Çiçek Sepeti Sosyal Medya İletişim Adresleri

Çiçek Sepeti Kargo’nun resmi Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube hesapları bulunmaktadır. Ayrıca Çiçek Sepeti’nin bir blog sayfası da bulunmaktadır. Bu hesaplara ait bağlantı linkleri ve ait oldukları sosyal medya platformları aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

Çiçek Sepeti Sosyal Medya Adresleri
Twittertwitter.com/Çiçek Sepeti
Instagraminstagram.com/Çiçek Sepeti/
Facebookfacebook.com/Çiçek Sepeti
Youtubeyoutube.com/user/Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti Blogçiçek sepeti blog

Çiçek Sepeti Kargo Çalışma Saatleri

Çiçek Sepeti kargo dağıtım hizmetleri, hafta içleri tam gün olacak şekilde devam eder. Hafta sonları ise sadece Cumartesi günleri saat 12.00’a kadar dağıtımlar gerçekleştirilir. Pazar günleri hizmet verilmemektedir. 

Çiçek Sepeti Kargo Takip Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Sepeti kargo takip numarası nerede yazar?

Çiçek Sepeti kargo takipleri, sipariş numarası ile yapılmaktadır. Sipariş numaraları ise, sipariş oluşturulduktan sonra SMS ya da e-posta ile müşterilere iletilir.

Çiçek Sepeti kargo takip nasıl sorgulanır?

Sipariş numarası ve mail adresi ile, Çiçek Sepeti kargo takip sistemi üzerinden kargo takipleri gerçekleştirilir. Bunun dışında hesaba kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak da kargo takipleri yapılabilir. Hesaba giriş yapıldıktan sonra açılan Hesabım sayfasında bulunan siparişlere tıklanarak, siparişlerin durumları anlık olarak takip edilebilir.

Çiçek Sepeti kargo takip ne zaman gelir?

Çiçek Sepeti kargo teslimatları genel olarak 1 ila 2 iş günü arasında gerçekleşir. Bazı siparişlerde, siparişin acil olduğu belirtilmişse, 90 dakika gibi kısa bir süre içinde teslimatlar gerçekleştirilebilir.

Çiçek Sepeti kargo takip nasıl yapılır?

Çiçek Sepeti tarafından sipariş esnasında oluşturulan sipariş numaraları ve mail adresleri ile kargo takiplerinin yapılması mümkündür. Kullanıcı adı ve şifre ile hesaplara giriş yapıldığında da, Hesabım sayfasından kargo takipleri gerçekleştirilir.

Çiçek Sepeti kargo takip numarası kaç haneli?

Çiçek Sepeti kargo takipleri, sipariş numaraları ile yapılmaktadır. Sipariş numaraları ise uzunluk bakımından değişiklikler gösterebilmektedirler.

Çiçek Sepeti Kargo hasar bildirimi nasıl yapılır?

Çiçek Sepeti tarafından teslim edilen gönderilerde herhangi bir hasar tespit edildiği takdirde vakit kaybetmeden bildirim yapılması gerekmektedir.

Çiçek Sepeti tarafından gelen kargoları teslim alınırken, müşterilerin kargoda herhangi bir hasar olup olmadığını kapıda kontrol etmeleri gerekmektedir. Müşteriler kargolarda herhangi bir hasarın olup olmadığını kontrol ederken, kargo görevlisi beklemek zorundadır. Kargolarda herhangi bir hasar tespit edildiği takdirde, kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturulmalıdır.

Sipariş alındıktan sonra fark edilen hasarlarda ise, ilgili kargo şubesi ile direkt olarak iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kargo şubesi hasarla ilgili müşteriye yardımcı olmuyor ise, en kısa süre içerisinde Çiçek Sepeti bilgilendirilmelidir. Çiçek Sepeti resmi sitesinde yer alan, “bize ulaşın” sayfasındaki iletişim kanallarından hasar bildirimi gerçekleştirilmelidir. Ya da gorsel@mail.ciçeksepeti.com  mail adresine ürünün hasarlı olduğunu belirten bir görsel ile birlikte şikayetin detayı ve sipariş numarası iletilmelidir.

Çiçek Sepeti Kargo hafta sonu açık mı?

Çiçek Sepeti Cumartesi günleri saat 12.00’a kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri ise hizmet vermemektedir. 

Teslimatları Cumartesi günleri yetişmeyen siparişler ise, bir sonraki iş gününde teslim edilir.

Çiçek Sepeti kargo ücreti ne kadar 2022?

Çiçek Sepeti kargo ücretleri, gönderilen ürüne ve ürünü gönderen satıcılara göre değişiklik gösterir. Bazı siparişlerde kargo ücretsiz olarak sipariş oluşturulur. 

Çiçek Sepeti, özel kampanyalar kapsamında bedava kargo imkanları da sunabilir. Sipariş oluşturulma aşamasında mevcut bir kampanyanın olup olmadığı müşterilere bildirilir. Kargoların ücretsiz olup olmayacağı da yine sipariş oluşumu tamamlanmadan önce belli olur. Kargo ücretsiz değil ise, kargo bedellerinin ne kadar olduğu da ödeme gerçekleştirilmeden müşterilere bildirilir.

Yorum Yap