Horoz Lojistik Kargo Takip Gönderi Sorgulama

Horoz Lojistik Kargo Takip konusunda problem yaşıyorsanız detaylı yazımız işinize yarayacaktır. Horoz Lojistik resmi web sitesi üzerinde yer alan “Gönderi Takibi” sayfası sayesinde kargo takiplerinin kolayca yapılması mümkündür. Bu sayfada yer alan SMS kodu ile sorgulama ve Gönderi No ile sorgulama seçeneklerinden herhangi biri ile, kargoların anlık durumlarına dair bilgiler alınabilmektedir. 

Aynı zamanda 0850 202 33 50 numaralı çağrı merkezi aranarak, müşteri hizmetlerinden de kargoların mevcut konumlarına ve hangi aşamada olduklarına dair bilgi alınması mümkündür. 

horoz lojistik kargo takip
Horoz Lojistik Kargo Takip
horoz lojistik gönderi sorgulama
Horoz Lojistik Gönderi Sorgula

Horoz Lojistik Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Horoz Lojistik ile kargo takibinin yapılabilmesi için öncelikle Horoz Lojistik resmi web sitesine gidilmesi gerekmektedir. Resmi web sitede yer alan “Gönderi Takibi” butonu ile kargo takip sistemi sayfasına gidilir.

Bu sayfada müşterin karşısına iki farklı kargo takip seçeneği çıkmaktadır. Bu seçenekler “SMS Kodu ile sorgulama” ve “Gönderi No ile sorgulama” olarak ayrılmışlarıdır. Bu iki seçenekten herhangi biri seçilerek, kargoların anlık konumlarına ve ne zaman teslim edileceklerine dair bilgi alınabilir. 

SMS kodu ile sorgulama yapılmak istendiği takdirde, ekranda yer alan kutucuğa Horoz Lojistik kargo takip numarasının girilmesi gerekir. Sonrasında kutucuğun altında yer alan “Sorgula” butonu ile kargo takip sorgulaması yapılır.

Horoz Lojistik veritabanından anlık olarak alınan bilgiler ile, kargoların anlık durumları öğrenilebilir. Kargoların ne zaman teslim edilecekleri de yine sorgulama sonucunda açılacak olan ekranda yer alacaktır. 

Gönderi no ile kargo takip sorgulaması yapılmak istendiği takdirde ise, ekranda yer alan 2 kutucuk doldurulmalıdır. İlk kutucuğa Horoz Lojistik gönderi numarasının girilmesi gerekir. İkinci kutucuğa ise Alıcı adı ya da soyadı girilmelidir.

Bu iki bilgi doğru ve eksiksiz olarak girildikten sonra, kutucukların altında yer alan “Sorgula” butonuna basılmalıdır. Böylece kargo takip işlemleri yapılır ve kargolarla ilgili tam zamanlı bilgilerin yer aldığı ekran açılır. 

Müşteri hizmetlerinin aranması sonucunda da kargo takip işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun için 0850 202 33 50 numaralı çağrı merkezi aranmalıdır. 

Telefondan Horoz Lojistik Kargo Takibi Yapılır mı?

Telefon ile Horoz Lojistik kargo takiplerinin yapılması mümkündür. 0850 202 33 50 numaralı hat aranarak, kargoların durumu hakkında güncel bilgiler alınabilir. 

Horoz Lojistik Kargo takip numarası nereden bulunur?

Horoz Lojistik kargo takip numaraları SMS ile müşterilere iletilmektedir. Kargo siparişleri sisteme düştüğü anda, siparişin ait olduğu müşteriye ait sistemdeki cep telefonu numarasına SMS yolu ile kargo takip numarası iletilir. 

Horoz Lojistik Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır?

Kargo takibinin yapılabilmesi için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Kargo Takip bölümüne gidildikten sonra kargo takip numarası ile yukarıdaki kutucuk doldurulmalıdır.
  • Kutucuğun altında yer alan Sorgula butonuna basılarak kargo takip sorgulaması başlatılır.

Bu adımlar izlendikten sonra açılan ekranda kargoların nerede olduğuna ve ne zaman teslim edileceklerine dair bilgiler yer alacaktır. 

Horoz Lojistik kargo takip sorgulamaları, 0850 202 33 50 numaralı çağrı merkezi hattı aranarak yapılabilir. 

Aynı zamanda Horoz Lojistik resmi web sitesinde yer alan “Gönderi Takibi” sayfasından da kargo takiplerinin yapılması mümkündür. Bu sayfadan SMS kodu ile ve Gönderi No ile kargo takip işlemleri gerçekleştirilebilir. 

Horoz Lojistik kargo takip numarası nerede yazar?

Horoz Lojistik kargo takip numaraları, kargoların oluşturulmasının ardından sistemde yer alan cep telefonuna SMS yolu ile iletilmektedir.

Kargo takip numarası tarafına ulaşmayan müşteriler, 0850 202 33 50 numaralı hattan müşteri hizmetlerini arayarak kargo takiplerini yapabilirler. Müşteri hizmetlerine verilen kişisel bilgiler sonucunda kargo takip numaralarının öğrenilmesi de mümkündür. 

Horoz Lojistik Kargo ne zaman ulaşır?

Horoz Lojistik kargo teslimat süreleri kargoların gönderim mesafelerine göre değişiklikler göstermektedir. Genel olarak teslimatlar 3 ila 4 hafta arasında bir sürede teslim edilirler. 

Horoz Lojistik Kargo Ücreti Ne Kadar?

Horoz Lojistik tarafından uygulanan sabit bir ücretlendirme tarifesi bulunmamaktadır. Ücretlendirmeler yapılırken kargoların boyutları, ağırlıkları ve gönderim mesafeleri göz önünde bulundurulur. Kargo ücretlendirme hesaplamalarının yapılabilmesi için müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. 

Horoz Lojistik Hakkında

Horoz Lojistik, 1942 senesinde kurulan ve lojistik sektöründe lider pozisyona ulaşmayı başaran bir şirkettir. Uluslararası ortaklıkları, istihdam imkanları ve sağlamış olduğu katma değeri ile lojistik sektörüne boyut kazandırmıştır. 

Horoz Lojistik, lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşu olmuştur. Günümüzde 5 kıtaya hizmet vermektedir. 109 ülkede ve 600’den fazla noktada entegre lojistik çözümleri ile müşterilerine ulaşmaktadır. 

Horoz Lojistik Genel Merkez İletişim

Horoz Lojistik Genel Merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Horoz Lojistik genel merkez açık adres, telefon, resmi web sitesi ve mail adresi bilgileri aşağıda yer almaktadır:

  • Adres: Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu 2538. Sk. Kısık Plaza Kat:1 No:6 Bağcılar/İstanbul – TÜRKİYE
  • Telefon: 0212 456 10 00

   0850 202 33 50

 

Horoz Lojistik Sosyal Medya İletişim Adresleri

Horoz Lojistik’in resmi sosyal medya hesapları Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve LinkedIn platformlarında bulunmaktadır. Aynı zamanda Whatsapp üzerinden de Horoz Lojistik ile iletişime geçilebilir. Bu hesaplara ait bağlantı linkleri ve ait oldukları sosyal medya platformları aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

Horoz Lojistik Sosyal Medya Adresleri
Facebookfacebook.com/horozlojistik
Twittertwitter.com/Horoz_Lojistik
Instagraminstagram.com/horozlojistik_/
LinkedInlinkedin.com/company/horoz-logistics/ 
Youtubeyoutube.com/c/horozlojistik1942
Whatsappwhatsapp.com/send?phone=908502023350

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri

Horoz Lojistik çalışma saatleri hafta içleri 08.30 – 18.00 olarak belirlenmiştir. Cumartesi günleri de yine 08.30 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Horoz Lojistik, Pazar günleri hizmete kapalıdır. 

Horoz Lojistik Kargo Takip Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Horoz Lojistik kargo takip numarası nerede yazar?

Horoz Lojistik kargo takip numaraları, sipariş oluşturulduktan sonra sisteme girilen cep telefonu numarasına SMS yolu ile iletilir.

Horoz Lojistik kargo takip nasıl sorgulanır?

Horoz Lojistik resmi web sitesinde yer alan “Gönderi Takibi” sayfası üzerinden, kargo takipleri yapılmaktadır. Aynı zamanda 0850 202 33 50 numaralı hat ile müşteri hizmetlerine bağlanarak da kargo takipleri yapılabilir.

Horoz Lojistik kargo takip ne zaman gelir?

Horoz Lojistik kargo teslimat süreleri 3 ila 4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Kampanya dönemlerinde ise teslimat sürelerinde uzamalar görülebilir.

Horoz Lojistik kargo takip nasıl yapılır?

0850 202 33 50 numaralı çağrı merkezi üzerinden Horoz Lojistik kargo takiplerinin yapılması mümkündür. Horoz Lojistik resmi web sitesinde yer alan “Gönderi Takibi” sayfası üzerinden de 7/24 kargo takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. SMS kodu ya da gönderi numarası ile bu sayfa üzerinden kargo takip sorgulama işlemleri gerçekleştirilir. Sorgulama sonucunda ise ekrana kargoların anlık durumlarına dair bilgiler yansır.

Horoz Lojistik kargo takip numarası kaç haneli?

Horoz Lojistik kargo takip numaraları 14 haneden oluşmaktadır.

Kargo hasar bildirimi nasıl yapılır?

Horoz Lojistik tarafından teslim edilen kargolar hasarlı ise, vakit kaybetmeden info@horoz.com.tr adresine mail atılmalıdır.

Horoz Lojistik Kargo hafta sonu açık mı?

Horoz Lojistik kargo hafta sonları sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Pazar günleri ise kapalıdır. Cumartesi günleri 08.30 – 18.00 saatleri arasında hizmete açıktır.

Horoz Lojistik Kargo ücreti ne kadar 2022?

Horoz Lojistik kargo ücretlendirmelerinde standart bir prosedür uygulamamaktadır. Ücretlerin hesaplanmaları, kargoların ağırlıklarına ve boyutlarına göre değişir. Kargo gönderim mesafelerinin artması da ücretleri arttırmaktadır. Horoz Lojistik ile kargo gönderilmek istendiğinde, kargonun özelliklerine göre ücret hesaplamaları yapılmaktadır.

Yorum Yap