Kargotürk Kargo Takip

Kargotürk Kargo Takip işlemleride tıpkı diğer firmalarda olduğu gibi son derece kolay. Kargo işlemleri sırasında size bir takip numarası verilir. Siz kargonuzu teslim alıncaya yada gönderdiğiniz kişiye teslim edilene kadar durumunu takip edebilirsiniz.

Kargotürk Kargo Takip

En baştan belirtelim :  Kargotürk ‘ün Aynı Gün Teslimat özelliğide var. Firma bu özelliği E Ticaretin mototonluğuna engel olmak için yaptığını ayrıca belirtiyor. Zira ürün kargoya verildikten sonra  alıcıya ulaşması 3 günü bulabilmektedir.

Tabi bu süre hem gönderici hem alıcı tarafında ciddi zaman ve maliyet kayıplarına sebep olabiliyor. İşte tam bu aşamada KargoTurk ’ün uyguladığı Aynı Gün Teslimat hizmeti devreye giriyor.  Şimdililk sadece İstanbul için geçerli bu hizmet ile Kargo alıcıya 4 saat gibi kısa sürede aynı gün teslim ediliyor.

 

Kargotürk Hemen Gelsin

Kargotürk Kargo Takip  konusu odak noktamız ancak bu arada Kargotürk hakkında detaylarada yer vereceğiz. Bu detaylardan biride Kargotürk Hemen Gelsin   özelliği.

Firma bu özelliği “istediğin her şey hemen gelsin ile kapınızda” mottosu ile sloganlaştırıyor. İstediğiniz her şeyi kapınıza teslim ediyoruz vurgusu ile netleştiriyor. Siz sipariş veriyorsunuz onlar kargo olarak hemen getirmek için yoğunlaşıyorlar.

Dahası var. Sipariş verdiğiniz işletmenin bilgilerini Kargotürk ‘e bildiriyorsunuz. Onlar siparişinizi aldıktan hemen sonra kısa süre içinde size teslim ediyorlar. Bu özellikten faydalanmak için işletmeler Kargotürk ile Hemen Gelsin anlaşması yapmak durumunda. Böylece sipariş veren müşterilerine hızlı teslimat yaptırabiliyorlar.

 

Kargotürk Kargo Takip Süreci Nasıl İşliyor

Son derece başarılı bir Kargotürk Kargo Takip süreci gerçekleşiyor. Süreci adım adım listeleyelim.

1 – Telefonla ya da online form aracılığı ile Kurye çağırıyorsunuz.

2 – Gelen kuryeye göndereceğiniz ürünleri teslim ediyorsunuz

3 – Gönderilecek adresi belirtiyorsunuz

4 – Süreç sırasında size takip numarası veriliyor.

5 – Böylece gerek web gerekse uygulamalar üzerinden takip yapabiliyorsunuz.

 

Kargotürk Hizmetleri

Kargotürk hizmetleri standart kargo firmalarına göre biraz daha farklılıklar gösteriyor. Hizmetleri liste halinde sıraladığımızda sizlerde net olarak göreceksiniz. Bakalım hangi hizmetleri sunuyorlar;

 • Aynı Gün Teslimat
 • Kapıda Ödeme Kargo
 • Ertesi Gün Teslimat
 • Günaydın Kargo
 • Geri Dönüşlü Kargo
 • MotoKurye
 • Yurt Dışı Paket Taşımacılığı
 • Taşıma Güvencesi
 • Paketleme Hizmetleri

 

Kargotürk Kargo Takip Numarası Nasıl Alınır

Kargotürk Kargo Takip numarası, ürününüz kargo işlemi için teslim edildikten sonra SMS ya da e-posta aracılığı ile size iletilir.  Aldığınız kargo takip numarasını  kaybederseniz müşteri hizmetlerini arayıp hızlıca öğreneilirsiniz.

 

Kargotürk Hakkında

Kargotürk Türkiye ‘nin yeni kurulan yenilikçi kargo firmalarından biridir. Diğer kargo firmalarının aksine farklı bir kargo politikası uygulamaktadır. Firma aynı gün teslimat ve yurt dışı paket taşımacılığı hizmetleride sunması ile biliniyor.

Firmanın temel hizmet noktası aslında E Ticaret firmaları.  Bu çerçevede Butik E-Ticaret Yönetim Sistemleri ile bir iş ortaklığı sağladı. Buna göre Butik E-Ticaret Yönetim Sistemleri ‘nden biri ile e-ticaret yapan müşteriler bu özel anlaşmadan faydalanabilecek.

 

Kargotürk İletişim Bilgileri

Kargotürk İstanbul merkezli bir firma. Tam iletişim bilgileri şöyle;

Adres          : Dikilitaş mh. Zambak Sk. N-2/C Beşiktaş/İstanbul

Telefon       : 0212 272 66 60

Whatsapp  : 0542 333 62 68

E-Posta       : istanbul@kargoturk.com.tr

 

Kargotürk Çalışma Saatleri

Kargotürk çalışma saatleri diğer kargo firmaları ile aynıdır. Kargotürk ‘te Türkiye ‘deki standart mesai sistemine uygun hareket eder. Herhangi bir özel düzenleme uygulanmadığı durumlarda bu tüm şirketler için böyledir.

Kargotürk tüm firmalar gibi saat 09:00 ‘da açılış yapar. Kargotürk öğle arası çalışma saatleri şubeden şubeye iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Bununla birlikte genel olarak Kargotürk öğle arasıda bazı şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kargotürk mesait bitiş saati ise 18.00 olarak belirlenmiştir. Kargotürk hafta içi çalışma saatleri şöyledir:

 • Pazartesi: Sabah saat 09.00, akşam saat 18.00
 • Salı: Sabah saat 09.00, akşam saat 18.00
 • Çarşamba: Sabah saat 09.00, akşam saat 18.00
 • Perşembe: Sabah saat 09.00, akşam saat 18.00
 • Cuma: Sabah saat 09.00, akşam saat 18.00
 • Cumartesi : Sabah saat 09.00, öğleden sonra saat 14.00
 • Pazar : Kapalı

 

Kargotürk Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Kargo gönderenlerin en çok merak ettiği konulardan biride kargoların hafta sonu çalışma saatleridir. Örneğin sık karşılaştığımız sorulardan biride “Kargotürk cumartesi saat kaça kadar açık?” şeklindeki sorudur. Bu soruya Kargotürk Cumartesi saat 14.00 ‘e kadar açıktır cevabı ile noktalayabiliriz. Bütün kargo firmaları gibi Kargotürk ‘te Pazar günleri kapalıdır. Ancak henüz teslim edilmemiş kargonuzu Pazar günüde Kargotürk Kargo Takip süreci ile takip edebilirsiniz.