Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip  numarası ile kargo takibi yapabilirsiniz. Ancak şunu özellikle belirtelim:  Kolay Gelsin kargonun tıpkı bankalar gibi bir internet şubeside var. Web sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirip gönderi sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz. Telefon görüşmeleri için Kolay Gelsin Müşteri Hizmetleri:  0 850 955 0 955

kolay gelsin kargo takip


Kolay Gelsin Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kolay Gelsin Kargo Takip nasıl yapılır yazımızın başında belirttik. Ancak detaya inmekte fayda var.  Yukarıdaki  kanallardan son derece başarılı Kolay Gelsin Kargo Takip yapabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kargonuzun hangi aşamada ve nerede olduğunuzu öğreneceksiniz.

Ancak bütün bunlara ek olarak firmanın yeni nesil bir kargo takip uygulamasıda var. Kolay Gelsin kargonun yeni kargo takip uygulamasının adı Kolay Gelsin Canlı Takip. Peki nasıl oluyor? Açıklama aşağıda.

Kolay Gelsin Canlı Takip Teknolojisi

Kolay Gelsin Canlı Takip teknolojisi firmanın bir başka özelliği. Yeni nesil bir kargo takip sistemi. Her hangi bir ürün size gönderilmek için Kolay Gelsin Kargo firmasına verildiğinde canlı takip süreci başlıyor.

Önce telefonunuza bir bilgilendirme mesajı geliyor. Mesajın içeriğinde canlı takip linki var. Tıklayıp Kolay Gelsin Canlı Takip ekranına ulaşabiliyorsunuz. Böylece kargonuzun nerede olduğunu haritadan anlık olarak izleyebiliyorsunuz

Kolay Gelsin Nasıl Bir Kargo?

Kolay Gelsin  Kargo  bilinen klasik taşımacılık politikasının dışında hareket eden bir kargo.  Haritadan kargo izleme gibi spesifik uygulamaları var.  Kargo teslimatını “İstediğim Zaman Gelsin” özelliği ile sizin için uygun farklı zamanlara erteleyebiliyorsunuz.  Hatta “Farklı Adrese Gelsin” özelliği ile teslimat adresinide istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Amazon Kolay Gelsin Nedir?

Aslında doğru soru  Amazon Kolay Gönderi Nedir? şeklinde. Fakat Kolay Gelsin Kargo Amazon ‘un çalıştığı kargo şirketlerinden biri olduğu için çoğunlukla aramalara Amazon Kolay Gelsin Nedir şeklinde yansıyor. Bu durumda önce Amazon Kolay Gönderi konusuna açıklık getirelim.

Amazon Kolay Gönderi Amazon’un anlaşmalı kargo uygulamasıdır. Kargolarınız verdiğiniz adresten Amazon’un anlaşmalı kargolarıyla teslim alınır. Gerekli işlemlerden sonra müşterilerinize gönderimi sağlanır.  Ücretlendirme ise anlaşmalı fiyatlar üzerinden yapılıyor.  Bu arada kısa bir not düşelim. Amazon MNG ve Kolay Gelsin kargo ile çalışıyor.

Kolay Gelsin Kargo Kaça Kadar Dağıtım Yapar?

Kolay Gelsin Kargo Hafta içi : 08:30 – 18:30 Hafta sonu ise Cumartesi : 08:30 – 15:30 saatleri arasında mesai yapıyor. Ayrıca Kolay Gelsin Pazar günleri, dini bayramlarda ve diğer resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Kolay Gelsin Kargo Ne Zaman Gelir?    

Kargo sürecinizi Kolay Gelsin hızlı teslimat seçeneği ile belirttiyseniz daha hızlı ilerleyecektir. Bu durumda saat 12.00 ya kadar vereceğiniz tüm kargo siparişlerinde teslimat ertesi gün için planlanır.

Tabi bununla birlikte konumdan dolayı farklı politika uygulanan noktalarıda var. Örneğin, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Balıkesir, Manisa, Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ ve Bursa illeri için teslimat süreleri bir iş günüdür.

Kolay Gelsin Kargo Hakkında

Kolay Gelsin Kargo  özellikle E ticaret firmaları tarafından tercih edilmektedir.  Şirket esas itibariyle E-ticaret taşımacılık sektörüne yönelik çözümler oluşturmak için kurulduğunu belirtiyor.

Kolay Gelsin Kargo  Ekol Lojistik firmasına ait. Fikri olarak 2016 yılında kuruluş çalışmalarına başlıyor. Resmi kuruluş ise 2018 yılında gerçekleşiyor. Yukarıda belirtildiği gibi kargo sektörüne yenilikçi bir yaklaşımda getirmiş oluyorlar.

Bu yenilikçi yaklaşımın büyük bölümünü yukarıda açıkladığımız Kolay Gelsin Canlı Takip uygulaması. Uygulama ile kargonuzun size teslim edilene kadar tüm süreçlerini harita üzerinde online olarak izleyebiliyorsunuz. Kolay Gelsin Kargo Takip için son derece başarılı bir uygulama.

Kolay Gelsin Kargo Yönetim Kadrosu

Ahmet Musul – Yönetim Kurulu Başkanı :  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 1987 yılında mezun oldu.  İlk girişimi olarak 1990 yılında Ekol Lojistik’ kurdu.  Daha sonra sırası ile 2013 yılında Alternative Taşımacılık A.Ş ve 2015 yılında Yalova Ro-Ro Terminali A.Ş ile görevine devam etti.  Şimdilerde Kolay Gelsin Kargo ‘nun Yönetim Kurulu başkanı.

Rasim Kartal – Yönetim Kurulu Üyesi : Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden 1998 yılında mezun oldu.  Çalışma hayatına 2004 yılında başladı. 2022 yılı itibariyle Kolay Gelsin Kargo yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Gülçin Poyraz – Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür : Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünden 1984 yılında mezun oldu. Aynı yıl çalışma hayatına başladı. Çalıştığı süreçte statü itibariyle üst düzey yöneticilik görevlerini yürüttü. Güncel olarak Kolay Gelsin Kargo  yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü olarak görev yapmaktadır.

Kolay Gelsin Kargo Yorumları

İstanbul ‘dan bir kullanıcı  n11.com’dan aldığı ürünün Kolay Gelsin kargo ile kendisine teslim edilmesini istiyor. Tabi kargonun ismini daha önce hiç duymamış. Yeni bir kargo olduğunu düşünüyor.  Çok fazla önemsemiyor.

Siparişten bir sonraki gün öğlen saatlerinde kargonun gün içinde teslim edileceğine dair bir SMS aldım.  Kullanıcı her zamanki gibi gecikme olacağını düşünüyor. Zira daha önce benzeri olumsuz deneyimler yaşamış.

Bu düşünceler içindeyken kargo firmasından yeni bir mesaj gelmiş. Mesajda 2 saate içinde teslimat adresinde olacaklarını, adres doğruluğunu teyit etmesini ya da farklı bir adres belirtmesi için bir link göndermişlerdi.

Kullanıcının anlattığına göre linke tıkladığı anda yeni nesil bir kargoculuk deneyimi yaşadığını belirtiyor. Zira aynı zamanda kargosunu takip edebilmek için canlı takip sürecinide yaşamış. Adım adım haritadan kargo takibi yapmanın keyfini yaşadığınıda ayrıca belirtiyor.

Kolay gelsin kargo yorumları elbette bu kadar değil. Goog le ‘ı açıp arama kutucuğuna kolay gelsin kargo yorumlar yazdığınızda çok sayıda yorumla karşılaşacaksınız. Kargo hakkında izlenimleriniz yorumlar ağırlıklı ise tek tek yorumları okuyabilirsiniz.


Kolay Gelsin Kargo İletişim

Kolay Gelsin Kargo  Genel Müdürlük Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. 3/A 34885 Sancaktepe / İstanbul adresinde

Çağrı Merkezi: 0 ( 850 ) 955 0 955

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 22:00

Faks: 0(850) 737 0 955

Kurumsal Mail : info@kolaygelsin.com

Kolay Gelsin Kargo Web Sitesi : www.kolaygelsin.com

Kolay Gelsin Kargo Takip internet şubesi : esube.kolaygelsin.com/login?lang=TR