LC Waikiki Kargo Takip Gönderi Sorgulama

LC Waikiki Kargo Takip işlemi yine LC waikiki sitesi üzerinden yapılmaktadır. Üye girişi yapıldıktan sonra “Siparişlerim” kısmında yer alan “Kargo Takip” seçeneği ile kargoların nerede olduğu öğrenilebilir.

Üye olmadan verilen siparişlerde ise, LC Waikiki sitesinde sağ üst köşede yer alan “Sipariş Takip” linki üzerinden kargo teslimat bilgileri kolaylıkla öğrenilebilir. 

lc waikiki kargo takip
LC Waikiki Gönderi Sorgula

LC Waikiki Kargo Takip Nasıl Yapılır?

LC Waikiki kargo takip sistemi sayesinde, kargoların nerede oldukları ve ne zaman teslim edilecekleri kolay bir şekilde öğrenilebilir. Kargo takipleri hem üye olan hem de olmayan müşterilerin hizmetine sunulmuştur. 

Üye olan müşteriler, üye girişlerini gerçekleştirdikten sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan üyelik isimlerinin üzerine gelmelidirler. Buradaki menüden “Siparişlerim” seçeneğini seçmelidirler.

Sonrasında açılan sayfadan “Kargo Takip” linkine tıklanmalıdır. Bu link üzerinden kargonun nerede olduğuna dair bilgi alınabilir. Aynı zamanda teslimat tarih ve saatlerine dair  bilgiler de burada yer alır. 

Üye olmadan verilen siparişlerde ise, yine LC Waikiki online alışveriş sayfasında ekranın sağ üst köşesinde yer alan kısımdan “Sipariş Takip” linkine tıklanmalıdır. Bu linke tıklandıktan sonra kargonun mevcut durumu ve teslimat bilgilerine dair bir ekran belirecektir. 

Aynı zamanda LC Waikiki Sipariş Sorgulama sayfasına gidilerek, ekranda beliren 2 kutucağa sırası ile e-posta adresi ve sipariş numarası yazılarak da kargo takipleri yapılabilir. 

Telefondan LC Waikiki Kargo Takibi Yapılır mı?

LC Waikiki kargo takiplerinin telefon üzerinden yapılması mümkündür. Bunun için 444 4 529 numaralı çağrı merkezi aranmalıdır. Müşteri hizmetlerinden sipariş numarası ile ya da kişisel bilgiler ile kargo durumları hakkında bilgi alınabilir.

LC Waikiki Kargo takip numarası nereden bulunur?

LC Waikiki, siparişlerinde bir kargo takip numarası vermemektedir. Bunun yerine her sipariş için bir sipariş numarası oluşturulmaktadır. Kargo takipleri de bu sipariş numarası ile yapılmaktadır. Üye olan kullanıcıların vermiş oldukları siparişlerin takibi, üye girişi yapıldıktan sonra görülecektir.

Üye olmayan müşterilerin siparişleri ise yine LC Waikiki sitesinde sağ üst tarafta yer alan menüden “Sipariş Takip” seçeneği seçilerek yapılabilir.

Sipariş numarası ile kargo takip işlemlerini gerçekleştiremeyen müşteriler, 444 4 529 numarası ile müşteri hizmetlerini arayarak da kargo takip işlemlerini yapabilirler. 

LC Waikiki Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır?

Kargo takibinin yapılabilmesi için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Kargo Takip bölümüne gidildikten sonra kargo takip numarası ile yukarıdaki kutucuk doldurulmalıdır.
  • Kutucuğun altında yer alan Sorgula butonuna basılarak kargo takip sorgulaması başlatılır.

Bu adımlar izlendikten sonra açılan ekranda kargoların nerede olduğuna ve ne zaman teslim edileceklerine dair bilgiler yer alacaktır. 

LC Waikiki sipariş sorgulamalarının yapılabilmesi için bir Sipariş Sorgulama sayfası tasarlamıştır. Bu sayfaya girildiği takdirde müşterilerin karşısına 2 adet boş kutucuk çıkar. Bu kutucuklardan ilkine siparişin verilmiş olduğu e-posta adresi yazılır.

İkincisine ise sipariş numarası girilir. Bilgiler doğru ve eksiksiz girildiği takdirde, kutucukların altında yer alan Sorgula butonuna basıldığı takdirde, kargoların mevcut durumlarına dair bilgiler ekranda yer alacaktır.

Üye olan müşteriler ise siparişlerini, üye girişi yaparak “Siparişlerim” kısmında yer alan “Kargo Takip” linki ile takip edebilirler. 

Üye olmadan verilen siparişlerde de, siparişin verildiği sayfa üzerinde sağ üst köşede yer alan menüden “Sipariş Takip” seçeneği seçilerek kargo takipleri yapılabilir. 

Aynı zamanda müşteri hizmetlerine ulaşarak da kargo takip sorgulaması yapılabilir. Müşteri hizmetleri numarası ise 444 4 529 olarak belirlenmiştir. 

LC Waikiki kargo takip numarası nerede yazar?

LC Waikiki kargo takipleri, sipariş numaraları ile yapılmaktadır. Sipariş numaraları ise sipariş oluşturulduktan sonra SMS ya da e-posta ile müşterilere iletilmektedir. 

LC Waikiki Kargo ne zaman ulaşır?

LC Waikiki’nin anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinin teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Genellikle en geç 4 (dört) iş günü içerisinde teslimatlar gerçekleştirilir.

LC Waikiki Kargo Ücreti Ne Kadar?

LC Waikiki kargo ücretleri, kampanyalara göre değişiklikler gösterebilir. 250 TL üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmamaktadır. 250 TL’nin altında kalan alışverişlerde ise 12 TL kargo bedeli ödeme esnasında ödenecek tutara yansır. 

LC Waikiki Kargo Hakkında

LC Waikiki Türkiye’nin en büyük tekstil markalarından biridir ve zamanla tüm Dünyaya yayılmıştır. 47.700 çalışanı ile günümüzde 47 ülkeye hizmet etmektedir. 1000’den fazla mağazası ile Türkiye’nin her yerine ulaşmıştır. İstanbul merkezli kurulmuş ve seneler içinde Dünya’nın farklı yerlerine yayılmayı başarmıştır. 

LC Waikiki Genel Merkez İletişim

LC Waikiki Genel Merkezi İstanbul’da yer almaktadır. LC Waikiki genel merkez açık adres, telefon ve e-mail bilgileri aşağıda yer almaktadır:

  • Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE
  • Telefon: +90 212 657 55 55
  • E-mail adresi: musteri@lcwaikiki.com 

LC Waikiki Kargo Sosyal Medya İletişim Adresleri

LC Waikiki’nin resmi sosyal medya hesapları Facebook, Instagram, Youtube ve LinkedIn platformlarında bulunmaktadır. Bu hesaplara ait bağlantı linkleri ve ait oldukları sosyal medya platformları aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

LC Waikiki Sosyal Medya Adresleri
Facebookfacebook.com/lcwaikiki
Instagraminstagram.com/lcwaikiki/
LinkedInlinkedin.com/company/lc-waikiki/
Youtubeyoutube.com/lcwaikiki

LC Waikiki Kargo Çalışma Saatleri

LC Waikiki kargo teslimat saatleri, anlaşmalı olunan kargo şirketlerinin çalışma prosedürlerine göre değişiklikler göstermektedir. 

LC Waikiki Kargo Takip Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

LC Waikiki kargo takip numarası nerede yazar?

LC Waikiki kargo takiplerinde, kargo takip numarası yerine sipariş numarası kullanılmaktadır. Sipariş numaraları, sipariş oluşturulduktan sonra müşterilere SMS ya da e-posta ile iletilmektedir. Sipariş numaralarına dair sorun yaşayan müşteriler 444 4 529 numaralı hattan müşteri hizmetlerine ulaşabilirler.

LC Waikiki kargo takip nasıl sorgulanır?

LC Waikiki Sipariş Sorgulama sayfası üzerinden sipariş numarası ve e-posta adresi ile kargo takip sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda 444 4 529 numaralı çağrı merkezi üzerinden de kargo takip sorgulama yapılabilir. 

Üye olan kullanıcılar, “Siparişlerim” kısmında yer alan “Kargo Takip” linkine tıklayarak da kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirler. Üye olmayan kullanıcılar ise sitede sağ üst köşede yer alan kısımdan “Kargo Takip” seçeneğini seçerek kargolarını takip edebilirler.

LC Waikiki kargo takip ne zaman gelir?

LC Waikiki kargo teslimatları, anlaşmalı olunan kargo şirketlerine göre değişebilmektedir. Genel olarak en geç 4 (dört) iş günü içerisinde kargo teslimatları yapılmaktadır.

LC Waikiki kargo takip nasıl yapılır?

LC Waikiki Sipariş Sorgulama sayfası üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden kargo takipleri yapılabilmektedir.

LC Waikiki kargo takip numarası kaç haneli?

LC Waikiki kargo takip işlemlerinde kullanılan bir kargo takip numarası yoktur. Kargo takip numarasının görevini, sipariş numaraları gerçekleştirir. LC Waikiki üzerinden yapılmak istenen kargo takip işlemlerinde sipariş numarasına ve e-posta adresine ihtiyaç duyulur.

Kargo hasar bildirimi nasıl yapılır?

LC Waikiki tarafından gönderilen kargolarda bir hasar tespit edildiği takdirde, musteri@lcwaikiki.com adresine mail atılması gerekmektedir. Hasarlı kargo bildirimleri aynı zamanda 444 4 529 numaralı müşteri hizmetleri aranarak da yapılabilir.

LC Waikiki Kargo hafta sonu açık mı?

LC Waikiki, farklı kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışmakta olduğu için, kargo teslim saatleri ve günleri değişiklik gösterir. Genel olarak ise, Pazar günleri teslimat yapılmazken Cumartesi günleri öğlene kadar teslimat işlemleri devam etmektedir.

LC Waikiki Kargo ücreti ne kadar 2022?

LC Waikiki kargo ücretleri, 250 TL’nin altındaki alışverişler için 12 TL olarak belirlenmiştir. 250 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsiz olmaktadır.

Yorum Yap