Sendeo Kargo Takip

Sendeo Kargo Takip işlemi son derece basit. Kargo gönderimi sırasında size bir takip kodu veriliyor. Gerek siz gerekse alıcı bu kod ile takip işlemini kolayca yapabilirsiniz. Web tabanlı kargo takip işleminde sorun oluşursa 444 75 48 numaralı çağrı merkezine ulaşmanız mümkün.

 

sendeo kargo takip

Sendeo Kargo Takip Müşteri Hizmetleri

Sendeo Kargo Müşteri Hizmetleri oldukça aktif. “Her soruya istediğin her zaman tüm kanallardan açığız”  sloganı ile hareket ediyorlar. Sorularınız için Sendeo Canlı Destek, Whatsapp İletişim Hattı ve Sendeo Asistan aracılığı ile iletebilirsiniz.

Sendeo Kargo Takip sürecinde müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyebilirsiniz. Zira taşıma işlemleri sırasında zaman zaman sorunlar çıkabiliyor. Örneğin hasar bildirimi ya da kargonuzun nerede olduğu gibi bilgiler için destek talep etmeniz mümkün. Yukarıda belirttiğimiz gibi çok sayıda kanaldan firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Sendeo Kargo İletişim

Sendeo Kargo merkez ofisi Sarıyer – İstanbul ‘da bulunuyor.

Tam Adresi : Kemerburgaz Caddesi Vadi İstanbul Park 7B Blok Kat:12 Sarıyer İstanbul

E Posta        :  info@sendeo.com.tr

Müşteri hizmetleri : 444 75 48

Sendeo Kargo Web Sitesi :  www.sendeo.com.tr

Bu iletişim kaynaklarının haricinde diğer kanallarda yoğun kullanılıyor. Web sitesindeki canlı destek bölümünden yada whatsapp hattından firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Sendeo Kargo Kimin?

Sendeo kargo Koç Holding ‘in bir markası.  2022 yılının Şubat ayında Türkiye genelinde hizmet sunmaya başladı. Hali hazırda 81 ilde bulunan Aygaz ‘ın tüm şubeleri birer Sendeo Kargo Şubesi oldu. Dolayısı ile güncel olarak şu anda 81 ilimizde faaliyette.

Sendeo aslında bir tür kurum içi girişimcilik organizasyonu. Aygaz ‘ın isim ve yapı değiştirmiş hali. İlk olarak Aykargo ismiyle faaliyete başladı.  Eylül ayı ile birlikte Genel Müdür Özgün Şahin yönetiminde Sendeo ismiyle faaliyetlerine devam ediyor.

Kendilerinin belirttiği gibi klasik kargo organizasyonlarından farklı bir çalışma sistemleri var.  Bu nasıl oluyor. Şöyle : Normal kargo firmalarında sürecin içinde şubeler var. Sendeo kargo firması ise bunun yerine transfer ve dağıtım merkezleriyle çalıştığını belirtiyor.

 

Sendeo Kargo Kampanyaları

  • Bizimde Tuzumuz Olsun Kampanyası : Kampanya Sendeo ile gönderilecek tuz ve tuz ürünlerini kapsıyor. Kampanya kapsamında %40’a varan indirimli fiyatlar sunuluyor. Bu kampanyadan sadece Sendeo kargo ile çalışmaya başlayan firmalar faydalanabilecek.
  • Sendeo Üreticinin Yanında Kampanyası : Kampanya kapsamında üreticilere %45 e varan indirimler sağlanıyor. Diğer kampanya gibi bu kampanyada sadece Türkiye içi gönderileri kapsıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için Sendeo kargoya yeni üye olmak şartı var. Mevcut müşteriler kampanya kapsamının dışında.
  • Akıllı Kobi Kampanyası : Bu kampanyadan faydalanabilmek için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akıllı Kobi platformuna üye olmanız şartı aranıyor. Böylece ücretsiz paket gönderiminden faydalanabileceksiniz.
  • Entegra Kampanyası : Kampanya Sendeo kargoya yeni üye olacakları kapsıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31.12.2022 tarihine kadar mutlaka Entegra’ya başvuru yapmış olmalı.
  • İlk Ay Bizden Kampanyası : Kampanya yine aynı şekilde Sendeo ile yeni çalışmaya başlayacak olanları kapsıyor. Faydalanabilmek için 15.06.2022 – 31.07.2022 tarihleri arasında mutlaka başvurunuzu yapmış olmalısınız.
  • İpara Üye İşyeri Kampanyası : İpara üye işyerlerinin gönderileri kampanya kapsamında indirimli yapılıyor. Kampanya sadece gönderen ödemeleri kargoları kapsıyor.

Tüm kampanyalar ve detayları için tıklayın

 

Sendeo Kargo Yorumları

Sendeo Kargo Takip süreci kadar Sendeo Kargo Yorumları ‘da son derece önemli. Her firmada memnuniyet yada memnuniyetsizlik ifadeleri olabiliyor kuşkusuz. Dolayı ile Sendeo Kargo Yorumları türündeki görüşleride internette görmek mümkün.

Daha geniş perspektiften bakarsak genel hatları ile sorunlar ortak. Zira kargo ve lojistik sektörü kolay bir alan değil. Dolayısı ile planda olmayan gecikmeler, aksama ve hatalar yaşanabiliyor.

Bu ve benzeri durumlarda Sendeo Kargo Yorumları firma ile çalışma noktasında belirleyici olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sendeo Kargo ile ilgili problemlerinizi iletişim kanallarından bizzat firmaya aktarabilirsiniz. Sorunları çözme noktasında bizzat konunun yetkilileri ile görüşmek esas olandır.

 

Sendeo Kargo Ne Zaman Gelir?

Kuşkusuz Kargo sürecinde en önemli nokta kargo teslim tarihi olmakta. Bütün kargo şirketlerinde genel sınır 600 kilometre olarak belirlenmiştir. Mesafe 600 kilometreden daha kısa olduğunda teslimat çoğunlukla 1 iş gününde yapılır. 600 km – 1200 kilometre arasındaki mesafelerde kargo teslimat süresi en az 1 gün daha uzar.

Bu genel kriter  Sendeo Kargo Takip sürecinde de geçerli.  Ancak elbette teslimat zamanı ve detaylara vakıf olmak için Sendeo Kargo Takip işlemlerinizi sitemiz üzerinden yaparak bilgi edinebilirsiniz.

 

Sendeo Kargo Teslimat Noktaları

Size en yakın Sendeo Teslimat Noktası hakkında bilgi almak için, Sendeo kargo web sitesinde arama yapabilirsiniz. Aradığınız il yada ilçe sonuç listesinde yoksa, orada henüz teslimat noktası kurulmamış demektir.

Size en yakın Sendeo Teslimat Noktası ‘nı bulmak için web sitesinde mevcut konumunuzu paylaşıp kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfada arama kriterlerini belirterek arama yapmanızda mümkün.