Fillo Kargo Takip

Fillo Kargo Takip
Fillo Kargo Takip

1998 yılından itibaren kargo sektöründe yer alan Fillo Lojistik, şehir içi ve şehirler arası kargo ile lojistik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Aras Holding bünyesinde yer alan Fillo Lojistik’in 81 ilde dağıtım ağı bulunuyor. Aynı zamanda 7 binden fazla teslimat noktası bulunmakta olup, tedarik zincirinin pek çok aşamasında da yer almaktadır. Ayrıca Fillo kargo takip hizmeti sayesinde Fillo Lojistik üzerinden teslim edilecek kargolarınızı takip edebilmekte, ona göre hareket edebilmektesiniz.

Fillo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aras Fillo gönderi takip avantajından yararlanmak için filloweb.fillo.com.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. İlgili adrese girdikten sonra “ATF (Ambar Teslim-Tesellüm) No” ya da “İrsaliye No” ile kargo takibi yapabiliyorsunuz. Bunun için;

  • ATF No ya da İrsaliye No bilgilerini girmeli ve
  • Harf ile rakamlardan oluşan “Güvenlik Doğrula” alanını doldurmalısınız.

İlgili kutucukları doldurduktan sonra “Ara” butonuna basarak kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Sonuç ekranı oldukça hızlı şekilde açılacak ve kargonuza dair gerekli tüm bilgiler yer alacaktır.

Aşağıdaki videoyu izleyerek adım adım Fillo Kargo takip nasıl yapılır öğrenebilirsiniz:

Fillo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Fillo Kargo Sipariş Takip Numarası Nerede Yazar?

Tüm kargo şirketlerinde olduğu gibi kargonuz Fillo kargo tarafından teslim alındıktan sonra size gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler E-Posta ya da SMS ile gerçekleştirilir. Gerekli bilgilendirme mesajı ve e-postasında Fillo kargo takip no verilecek, verilen numara sayesinde filloweb.fillo.com.tr üzerinden kargonuzu sorgulayabileceksiniz. Kargo sorgulama ekranında sizden takip numarası ile güvenlik doğrulama adımlarını doldurmanız isteneceği için ekstra bir bilgi gerekmeyecektir.

Fillo Kargo Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

Satın aldığınız bir ürünün ne kadar sürede geleceği, tahmini teslim süresi ve tam olarak nerede olduğu gibi bilgilere kargo takip sistemi sayesinde ulaşılabilir. Fillo Lojistik ise bu bilgilere ulaşmanız açısından size kolay bir arayüz tasarlamış durumda. Bunun için filloweb.fillo.com.tr adresine girmeniz yeterli. Bundan sonra ATF ya da İrsaliye No olarak iki farklı şekilde sorgulama yapabiliyorsunuz. Bunun dışında kargonuz ile ilgili farklı bir bilgi vermeden süreç hakkında tüm detayları öğrenmeniz mümkün. Ayrıca Fillo kargo takip sistemi günün her saatinde çalışmakta ve anlık olarak bilgi aktarımı sağlanmaktadır.

Fillo Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Fillo kargo takip kargom nerede? sorusunun cevabını kargo takip sisteminden alma şansınız olsa da bazı durumlarda müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekiyor. Kurye hataları, kargo iadesi, kargonun ne zaman dağıtıma çıkacağı, dağıtımda iken ne zaman teslim edileceği gibi bilgilere müşteri temsilcisini arayarak ulaşabilirsiniz. Gönderinizin son durumu hakkında bilgi almak için;

  • 0 216 425 58 88 ve
  • 0 216 425 60 38 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Taşınma ücretleri, teslimatın ne kadar sürede gerçekleştirileceği ve daha pek çok bilgiyi Fillo Lojistik müşteri temsilcisi sayesinde hızla öğrenebilirsiniz.

Fillo Kargo Teslim Süresi Ne Kadar?

81 ilde teslimat noktası bulunan Fillo Lojistik; kargonun yanında lojistik süreçlerinde de destek sağlamaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan kargo şirketi, kargonun yola çıktığı noktaya göre 1 ila 4 gün arasında kargoyu teslim etmektedir. Bunun yanında Fillo Lojistik kargo takip sorgulama sayesinde kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilir, bu şekilde planlamanızı yapabilirsiniz.

Fillo Lojistik Merkez Adresi Nerededir?

Aras Holding kuruluşu olan Fillo Lojistik’in merkezi İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul’un Beykoz ilçesi Kavacık semtinde yer alan Fillo Lojistik’in tam adresi; Talia Plaza, Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sokak No: 14, Kat: 5 ve 6 olarak bilinmektedir.

Fillo Lojistik Çalışma Saatleri Nelerdir?

Türkiye genelinde 3 nakliye ofisi ve 7 bin teslimat noktası bulunan Fillo Lojistik’in çalışma saatleri Pazar hariç 08:00 ile 17:30 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri de 08:00 ile 17:30 saatleri arasında açıktır. Pazar günü kapalı olmasının yanında resmi tatiller ve dini bayramlarda da faaliyet yürütmemektedir.

Fillo kargo takip adımlarını uygulayarak siz de Fillo Lojistik ile teslim edilecek kargolarınızın tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numaralarından şirkete ulaşarak daha detaylı bilgi alma şansına sahipsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fillo Kargo Telefon Numarası Nedir?

Kargolar ile ilgili sorularınızı 0 216 425 58 88 ve 0 216 425 60 38 numaralı telefonlardan iletebilir; kargo durumu, teslim süresi, iade ve daha pek çok detay hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fillo Lojistik Cumartesi ve Pazar Açık Mı?

Pazar günü faaliyetlerini durduran Fillo Lojistik; resmi ve dini bayramlarda da çalışmamaktadır. Aynı zamanda Cumartesi dahil haftanın tüm günleri 08:00 ile 17:30 saatleri arasında açıktır.